FotoGool

SON DAKİKA

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
 Hakan SONGUR
+90 532 422 00 59
hakan@fotogool.com


REKLAM REZERVASYON
reklam@fotogool.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@fotogool.com

YAZILIM / System Management
WordPress


E-Posta / E-Mail
info@fotogool.com

Telefon – Fax / Telephone – Fax
+90 532 422 00 59

ADRES/ Addresse

İstanbul


© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARI – fotogool.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. fotogool.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, fotogool.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2020 fotogool.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları fotogool.com‘a aittir. fotogool.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar fotogool.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
fotogool.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. fotogool.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on fotogool.com. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on fotogool.com are opened on a new page. fotogool.com does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ